Organik Kimyager Benşen Karslı C Vitamini ürünleri hakkında bilmeniz gerekenleri açıklıyor!

Organik Kimyager Benşen Karslı  C Vitamini  ürünleri hakkında bilmeniz gerekenleri açıklıyor!

Hepimiz C Vitaminini biliriz ve severek kullanırız. Bu güvenilir bir klasik anti-aging (yaşlanma karşıtı) maddesidir.

Klinik olarak anti-aging faydalarına öncülük eden sınıfta olduğu  kanıtlanmıştır,  kollajen üretimini artırır, harika bir antioksidandır ve lekeleri  azaltmaya yardımcı olur!  

Şimdi  bu büyük faydaları sağlayabilen C Vitamini hakkında yeterince bilgi sahibi olunamayabilir ;yüksek derecede stabil ve  bio yararlılıkta olmalıdır.

Bunun anlamı, aktivitesini uzun zaman muhafaza eder ve etkin bir şekilde sihirli etkisini gösterebileceği cildin  derin katmanlarına nüfuz eder.

Bu durumda  bazlı C vitamini ürünlerinin  bütün bu faydaları sağladığını nasıl bileceğiz?  Renklendirme içermeyen formülü tercih edin: 

Renklendirme sıklıkla   kararlı  olmayan  C Vitamini  ürününü gizlemek için kullanılır,  çünkü ürün bozulduğunda rengi değişir. 

Profesyonel olarak güçlü formülü seçin : Sadece klinik olarak kanıtlanmış konsantrasyon  uygun sonuçları sağlar.  

Son olarak ... düşük  pH’lı  Formülü tercih edin :   Bu sayede  C Vitamini  kararlı kalır  ve önemli ölçüde  penetrasyonu artar.

Medik8'in  yeni  CE-Thione™’u  aşağıdaki özellikleri sunar :  Renk değişiminin olmadığı  renklendirici içermeyen  formül *

C vitaminini kararlı kılan  yegane   Rechargeable(Kendi kendini sentezleme özelliği)  

Teknoloji - Profesyonel Güç :

%15 C Vitamini - Düşük  pH CE-Thione™ yağsız ve  hafif  bir formüldür.  Cildinizin yumuşak , pürüzsüz ve  daha genç görünmesini olanak tanıyan hızlı emilimli bir serumdur.